ОСТАННІ НОВИНИ

Двоє школярів зі Львівщини одержали 200 балів на ЗНО з хімії

Вероніка Рой

|

Двоє школярів зі Львівської області одержали 200 балів на зовнішньому незалежному тестуванні з хімії. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

За його словами, загалом в Україні 17 учнів здобули 200 балів на ЗНО з хімії, з них двоє – зі Львівщини. Він зауважив, що максимальну кількість балів отримали школярі зі Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ ім. І. Франка та з Дрогобицького ліцею ім. Богдана Лепкого.

«Львівщина має двох з 17 учнів, які здобули 200 балів на ЗНО з хімії! Вітаємо!», – написав Олег Паска.

Зауважимо, ЗНО з хімії було перше цьогоріч тестування. Відбувалося воно 21 травня. На Львівщині на тестування з хімії зареєструвалися 848 учасників. Хоча у попередні роки число учасників складало близько трьох тисяч. У ЛОДА пояснювали це тим, що в області випускники все частіше обирають гуманітарні спеціальності, натомість менше вступають на технічні.

Реклама партнерів

З графіком отримання результатів тестування можна ознайомитися за посиланням.

Додамо, 30 випускників, які найкраще в Україні складуть ЗНО, отримають по 100 тисяч грн премії. Грошові винагороди за найвищі бали на ЗНО абітурієнтами дають й у Львові: за 200 балів з одного предмета – 5000 грн, за 400 балів із двох предметів – 10 000 грн, за 600 балів із трьох предметів – 20 000 грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.