ОСТАННІ НОВИНИ

За місяць борги із зарплат на Львівщині зросли майже на 24 млн грн

Вероніка Рой

|

Станом на 1 травня борги зі зарплат на Львівщині зросли на понад 10%. Загалом з початку року мешканцям області не виплатили більше 254 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили у Головному управлінні статистики Львівської області.

Так, станом на 1 травня сума заборгованості з виплати заробітної плати становила 254,9 млн грн. Це є  на 10,3%, або на 23,9 млн грн, більше, ніж у квітні.  Також у порівнянні із січнем 2021 року  заборгованість із зарплати зросла у 4,6 рази.

Понад 77% заборгованості припало на промислові підприємства.

Кількість працівників, які несвоєчасно або не у повному обсязі отримали заробітну плату, становила 15 тисяч осіб. Кожному із зазначених працівників не виплачено у середньому 17 тисяч грн, що на 41,1% більше від середньої заробітної плати в області.

Реклама партнерів

Нагадаємо, станом на початок 2021 року заборгованість із зарплати на Львівщині становила 70,9 млн грн. Станом на 1 лютого цей показник зріс майже до 108 млн грн, таким чином область увійшла у п’ятірку регіонів із найбільшою заборгованістю із зарплат. Наприкінці 2020 року борг на Львівщині взагалі сягав 222 млн грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.