ОСТАННІ НОВИНИ

Стартував третій етап ремонту вулиці Шевченка. Як курсує транспорт

Ольга Денисяка

|

З 1 червня розпочнається третій етап реконструкції вул. Шевченка: на відрізку від вул. Я. Мудрого до вул. Залізничної. У зв’язку з цим ділянка вулиці буде перекрита для руху транспорту, а міські автобусні маршрути №17 та №61  курсуватимуть зі змінами. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

За словами заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого ремонт на вул. Шевченка розпочинається з 1 червня. Роботи будуть розпочинатися в частині від вул. Єрошенка до вул. Залізнична. Тому лише ця ділянка буде перекрита для руху автомобілів.

«Реконструкція всієї вул. Шевченка йде в одній концепції. Дві ділянки ми вже відремонтували і залишається з’єднати їх з третьою. Повністю завершена вулиця позитивно впливатиме на рух транспорту, велосипедистів, буде зручною для пішоходів. Адже там буде чотири смуги для руху транспорту, які в напрямку до центру плавно зменшаться до трьох. Буде смуга для громадського транспорту, будуть замінені світлофорні об’єкти, влаштовані хідники, вело доріжки», – повідомив Андрій Білий.

Ремонт відрізку від вул. Єрошенка до вул. Залізнична – невелика ділянка протяжністю 270 м. Однак вона є найскладнішою з точки зору мобільності, тому, за словами Білого, її вирішили ремонтувати влітку, коли менший трафік. Цю ділянку мають завершити до кінця серпгя, і далі підрядник буде рухатися у напрямку центру.

Також чиновник додав, що зараз розробляється проєкт четвертого етапу ремонту вул. Шевченка – від вул. Левандівської до вул. Татарбунарської, та проєкт реконструкції вул. Залізничної – від вул. Шевченка до вул. Городоцької. Розробка цих проєктів буде завершена наступного року.

За інформацією управління транспорту ЛМР, у зв’язку із зміною організації дорожнього руху внаслідок проведення третього етапу реконструкції вул. Шевченка, міські автобусні маршрути № 17 та № 61 тимчасово курсуватимуть зі зміненою схемою руху.

Міський автобусний маршрут № 17, який курсує із вул. Рудненської до вул. Миколайчука здійснюватиме об’їзд наступними вулицями:

  • у напрямку руху з мікрорайону «Левандівка»:

вул. Левандівська – нова розв’язка (квазікільце) – вул. Залізнична – вул. Ясна – вул. Комарова – вул. Сорохтея – вул. Бортнянського – вул. Юнаківа – вул. Шевченка – далі за маршрутом;

  • у зворотному напрямку:

вул. Шевченка – вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Сорохтея – вул. Комарова – вул. Ясна – вул. Залізнична – нова розв’язка (квазікільце) – вул. Шевченка – вул. Левандівська – далі за маршрутом.

Міський автобусний маршрут № 61, який курсує із с. Підрясне до с. Підбірці, здійснюватиме об’їзд наступними вулицями:

  • у напрямку руху з мікрорайону Рясне:

вул. Шевченка – вул. Ковча – вул. Винниця – вул. Тунельна – вул. Варшавська – пр. В. Чорновола – пл. Різні – далі за маршрутом;

  • у зворотному напрямку:

пл. Різні – пр. В. Чорновола – вул. Варшавська – вул. Тунельна – вул. Винниця – вул. Ковча – вул. Шевченка – далі за маршрутом.

Нагадаємо, вул. Т. Шевченка почали ремонтувати торік наприкінці січня. Всі роботи виконують у три черги, перша із них – облаштування квазікільця від вул. Залізничної до вул. Левандівської. Його відкрили у середині серпня. 

Додамо, реконструкцію вул. Т. Шевченка (від вул. Залізничної до вул. Левандівської) проводить ТзОВ «Онур». Також проєкт передбачає облаштування квазікільця на вул. Т. Шевченка, вул. Левандівській і вул. Залізничній. Загальна довжина усіх відновлених вулиць становить 837 м. Бюджету Львова ці роботи обійдуться у 89,6 млн грн.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.