ОСТАННІ НОВИНИ

На побудову інформаційного центру у Шевченківського гаю виділять 18 мільйонів

Андрій Котенський

|

Цьогоріч міське управління культури планує інвестувати в розбудову Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького 18 мільйонів гривень. Зокрема ці кошти будуть скеровані на будівництво інформаційно-освітнього центру та адміністративного корпусу для музею. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Нагадаємо, при вході в Музей народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (вул. Чернеча Гора, 1), буде споруджено інформаційно-освітній центр. Він стане обличчя музею, адже буде першою спорудою, яку бачитимуть відвідувачі.

Центр передбачає створення місця для творчої і наукової діяльності, приміщення для адмінперсоналу. Там будуть конференц-зали, лекторії, спеціально облаштована виставкова площа, і через цей центр людина зможе потрапити в музей. Раніше тут роботи проводила підрядна організація «Будкомінвестиція», проте з нею було розірвано угоди. Відтак міське управління культури обрало нового підрядника — ТОВ «Бізнес-вектор ДК», що зараз працює на цими об’єктами.

На будівництво інформаційно-освітнього центру на території Музею народної архітектури та побуту ім.Кл.Шептицького потрібно 17 млн грн.

На будівництво адміністративного приміщення необхідно ще 1 мільйон гривень.

Як повідомляв Львівський портал, будівництво візит-центру у Шевченківському гаю мали розпочати ще у 2017 році, однак тендери не відбувались через недоліки у документах компаній-учасників. У 2018 році розробники проекту перейменували візит-центр на інформаційно-освітній центр.

Будівництво на території Шевченківського гаю. Зліва – візит-центр, справа – адміністративний корпус.

Візит-центр уже почала зводити фірма, яка фігурувала у криміналі. Вартість будівництва становить понад 28 млн грн. У цій будівлі буде конференц-зал на 200 людей, лекторії, простір для проведення виставок та іншої просвітницької діяльності. Також через візит-центр можна буде потрапити на територію Шевченківського гаю. Завершити всі роботи в мерії обіцяли до кінця 2019 року.

Намір звести візит-центр на території Шевченківського гаю викликав у Львові широкий резонанс. Через це будівництво поліція навіть відкривала кримінальне провадження.

Також біля Шевченківського гаю облаштовують автостоянку на 49 місць.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *