ОСТАННІ НОВИНИ

Віцепрем'єрка з питань євроінтеграції: «Безвізу з ЄС бути!»

Вероніка Рой

|

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина запевняє, що через рішення Конституційного суду в України не заберуть безвіз з ЄС. Про це йдеться у її заяві щодо рішення Конституційного суду та його ймовірного впливу на безвізовий режим, взаємини з ЄС і НАТО у Facebook.

 

«Безвізу з ЄС бути! Є сили всередині країни, зацікавлені в тому, щоб зупинити європейську та євроатлантичну інтеграцію України, і водночас позбавити українців безвізу. Запевняю, їм це не вдасться! Обставини, в яких приймалися нещодавні рішення Конституційного суду викликають питання та обурення. Це ще один сигнал, що реформа судової гілки влади, над якою зараз триває робота з Венеціанською комісією, має бути доведена до логічного завершення. Сьогодні Президент Володимир Зеленський збирає термінове засідання РНБО задля вирішення відповідних питань», – написала Стефанішина.

Крім того, за її словами, президент уже заявив, що скористається своїм правом законодавчої ініціативи для відновлення ефективної роботи системи електронного декларування та відповідальності за порушення антикорупційного законодавства.

Реклама партнерів

«Зі свого боку уряд також вживає заходів, які унеможливлять зупинення уже розпочатих реформ, включаючи ті, що є основою для нашої європейської та євроатлантичної інтеграції України. Нагадую, що цей курс України до ЄС і НАТО є остаточним, невідворотним і закріплений в Конституції України», – додала віцепрем’єр із євроінтеграції.

Зазначимо, у Європейському Союзі стурбовані останніми рішеннями Конституційного суду України щодо діяльності антикорупційних органів, і воно може стати підставою для тимчасового призупинення безвізу.

28 жовтня Національне агентство з питань запобігання корупції закриває реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду. У зв’язку з цим президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...