ОСТАННІ НОВИНИ

64 медики у Львові побороли коронавірус

Вероніка Рой

|

У Львові станом на 4 червня 64 медичним працівникам вдалося, які захворіли на коронавірус, вдалося побороти інфекцію. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

 

З початку карантину у Львові на коронавірус захворів 171 медичний працівник. Це – 66 лікарів, 58 медичних сестер, 13 лаборантів, 24 молодші медсестри, 3 рентген-лаборантів, 7 адмінпрацівники. З них 31 особа перебуває на стаціонарному лікуванні, 75 – на самоізоляції. Станом на сьогодні від COVID-19 одужали 64 медичних працівники. Втім одна молодша медична сестра померла

«Медичні заклади міста продовжують працювати в посиленому режимі, і ми робимо все необхідне, щоб унеможливити ризики інфікування працівників. Лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал забезпечені засобами індивідуального захисту, запаси яких постійно оновлюються. Усім працівникам і пацієнтам вимірюють температуру, у приміщеннях постійно проводять дезінфекцію і дотримуються усіх вимог до роботи в період пандемії. Водночас, дякуємо усім свідомим мешканцям, які дотримуються правил карантину й не наражають себе та інших на небезпеку», – зазначили в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

Як повідомляв Львівський портал, станом на 3 червня у Львівській лікарні швидкої допомоги одужали 32 медики з 107 інфікованих коронавірусом.

Загалом у Львівській області коронавірусом інфікували 372 медики. Побороти недугу вже вдалося 111 медпрацівникам.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...