ОСТАННІ НОВИНИ

У Львівській області кількість діагностованих випадків COVID-19 наближається до 50

Соломія Головіна

|

На Львівщині у 47 пацієнтів діагностовано коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє Львівська ОДА з посиланням на лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталію Тімко.

При цьому зазначається, що у період з 8:00 год. по 18:30 год. в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 24 особи. Пацієнти з міста Львів, Золочівського, Пустомитівського, Жовківського районів.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 85 осіб. На самоізоляції знаходяться 326 осіб. За увесь час виписано – 115 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 9-ти пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 526 людей. За увесь час в сумі у 395 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

Станом на зараз на Львівщині з підозрою на коронавірус є 72 особи. У 47 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус.

Раніше Львівський портал писав про те, що у області було зафіксовано 33 випадки інфікування коронавірусом. Троє людей від коронавірусу вже одужали, натомість померло вже двоє осіб.

Нагадаємо, у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0 800 208 868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...