ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський нафтомаслозавод забудують житловим комплексом, будівлі якого сягатимуть до 57 метрів

Наталя Дуляба

|

Виконавчий комітет міськради Львова дозволив знести існуючі будівлі колишнього Львівського дослідного нафтомаслозаводу на вул. Б. Хмельницького, 207, а його територію забудувати масштабним житловим комплексом із офісами. Відповідне рішення прийняли, сьогодні, 27 грудня, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Своїм рішенням виконком затвердив ТзОВ «БК «Приватбуд-Львів» містобудівні умови та обмеження на будівництво багатофункційного комплексу на вул. Б. Хмельницького, 207 зі знесенням існуючих споруд.

Будівництво вестимуть на території колишнього нафтомаслозаводу на земельній ділянці площею 4,4 га. В історичний ареал вона не входить, але знаходиться поруч із його межею.

Реклама партнерів

(Натисніть на зображення для збільшення)

Як розповів розробник проєкту, майбутній багатофункційний комплекс матиме загальну площу 65 000 кв м і складатиметься із житлових будинків (41 000 м кв), офісної будівлі (18 000 кв м), приміщень громадського призначення (6 000  кв м), серед яких – заклад перебування дітей дошкільного віку. Для мешканців комплексу облаштують й підземний паркінг.

Як водночас видно із візуалізації, тут також буде апарт-готель, а приміщення громадського призначення – це ТРЦ.

Також на території нафтомаслозаводу зведуть чотириповерхову школу із дитсадком. Відповідну містобудівну документацію ТзОВ «БК «Приватбуд-Львів» отримало ще 20 грудня.

Члени виконавчого комітету дозволили забудувати 4,4 га землі нафтомаслозаводу на 33%, а також встановили гранично допустиму висоту усіх будівель комплексу. Найвища сягатиме 57,5 м, чотири споруди матимуть від 32 до 38,7 м, ще чотири – від 15,3 до 28,2 м, а висота найнижчого будинку становитиме 13,5 м.

(Натисніть на зображення для збільшення)

Під час засідання виконкому стало відомо, що це будівництво є черговим об’єктом будівельної компанії «Ріел». Вона, до речі, паралельно забудовує колишній завод «Алмазінструмент», що неподалік нафтомаслозаводу.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Будівельна компанія «Приватбуд-Львів» – це івано-франківська фірма, яка існує з 2016 року. Її власниками є мешканець Франківщини Валерій Бурлак (95%) та яворівчанин Володимир Лучко (5%).

Як повідомляв Львівський портал, загалом на території Львівського нафтомаслозаводу збираються звести житловий комплекс, офіси, торговий центр та готель, один із корпусів якого матиме 17 поверхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.