ОСТАННІ НОВИНИ

На Чорновола зносять чергову незаконну будівлю

Вероніка Рой

|

У Львові на проспект Чорновола, 57б розпочали знесення незаконно зведеної споруди.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Як інформує юридичний департамент ЛМР, рішення про демонтаж було прийнято 2016 року, однак із формулюванням про зобов’язання власника знести цю споруду. Втім, з його боку жодних дій не вчинялось, тож сьогодні знесення проводить виконавча служба, яка згідно з законодавством, відповідає за забезпечення виконання рішень судів.

Реклама партнерів

«В 2004 році були надані дозвільні документи на будівництво тимчасового павільйону. Однак тут виник не тимчасовий павільйон, а капітальна споруда — незавершене будівництво. 2007 року Шевченківська районна адміністрація подала позов про знесення цієї споруди. В процесі судового розгляду з 2007 року відбувались перепродажі цього об’єкту. Але в кінцевому результаті, 30 березня 2016 року Вищий господарський суд прийняв рішення про задоволення нашого позову і знесення цієї споруди. Тобто він зобов’язав боржника знести оцю споруду. Пізніше, в 2017 році було замінено виконання —  зобов’язати боржника знести споруду, оскільки він не виконував рішення суду. Зараз триває виконавче провадження, і сьогодні проводяться виконавчі дії безпосередньо щодо виконання цього рішення суду. Проводить їх виконавча служба, оскільки саме виконавча служба виконує рішення судів.

Були певні проблеми з безпосереднім виконанням цього рішення: минулого разу, коли виїжджали на місце, тут були поставлені транспортні засоби так, щоб не було змоги доступу до споруди. Тому виконавчі дії відкладалися. Але сьогодні на 6 годину ранку було призначено виконавче провадження, забезпечено відповідною технікою і проводяться безпосередні виконавчі дії», — повідомили в юридичному департаменті ЛМР.

Нагадаємо, нещодавно суд постановив знести у Львові ще один самобуд – житловий багатоквартирний будинок на вул. Варшавській, 22. Зараз всі квартири у ньому вже розкуплені.

А нещодавно завершився процес знесення збудованої з порушеннями багатоповерхівки на вул. Личаківській, 259. Як проходив цей процес, дивіться тут.

Львівський портал писав про те, як обрати добросовісного забудовника при купівлі квартири у Львові. Всі деталі – за посиланням.

Додамо, що у червні 2018 року у мерії заявляли про те, що у Львові є лише близько десяти скандальних забудов.

Фото: ЛМР, Ігоря Зінкевича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.