ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-керівник «Львівводоканалу» очолив «Львівтеплоенерго»

Наталя Дуляба

|

Валентина Вольського, який дотепер очолював ЛМКП «Львівводоканал», призначили директором «Львівтеплоенерго». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міськради Львова.

 

«Із кінця минулого року «Львівтеплоенерго» було без керівника. Обов’язки директора виконував заступник директора з економічних питань, а за технічну сторону відповідав головний інженер. Дякую їм за фахову роботу та за стабільний і безаварійний опалювальний сезон. Проте «Львівтеплоенерго» як одне з найбільших наших комунальних підприємств потребує динамічного розвитку, модернізації, залучення інвестицій. Важливо, щоб його очолив досвідчений і фаховий керівник. І саме таким фахівцем є Валентин Вольський. У нього великий досвід роботи. Він працював у газовій сфері, свого часу працював у тому ж «Львівтеплоенерго» та добре проявив себе як керівник «Львівводоканалу».

Переконаний, що Валентин Вольський буде добрим керівником для «Львівтеплоенерго». Очікую, що спільно з фаховим колективом підприємства він забезпечить якісний розвиток підприємства і теплопостачальної галузі міста», – прокоментував нове призначення заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Реклама партнерів

(Натисніть на зображення для збільшення)

Тепер в.о. директора ЛМКП «Львівводоканал» призначено Дмитра Ваньковича, який досі обіймав посаду заступника директора з економічних питань ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, із грудня 2010 до вересня 2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» очолював Степан Пакіж, який водночас є депутатом Львівської облради від «Самопомочі».

Торік проти Степана Пакіжа відкрили кримінальну справу за ч.2 ст.367 КК України. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем і розтраті 3,2 млн грн. 20 серпня 2018 року правоохоронці завершили досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні, а справу передали до суду, втім про подальший розвиток подій дотепер нічого невідомо.

У 2017 році суд розглядав справу про незадекларовану квартиру дружини Степана Пакіжа. Проте наприкінці 2018 року він повідомив, що цю кримінальну справу вже закрили.

У грудні 2018 року прокурор Львівської області Юрій Квятківський повідомив колишньому очільнику одного з комунальних підприємств Львова про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Як тоді писав Львівський портал, найімовірніше мова іде також про Степана Пакіжа.

Із вересня 2018 року виконувачем обов’язків директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» був Богдан Камінський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.