ОСТАННІ НОВИНИ

У день виборів на Львівщині працюватиме «гаряча» телефонна лінія

Вероніка Рой

|

Уже в неділю, 31 березня, в Україні проходитимуть президентські вибори. У зв’язку з цим в обласній державній адміністрації працюватиме «гаряча» телефонна лінія. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Як повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, кожен виборець за цими номерами може повідомити про виявлені порушення під час ходу виборчої кампанії, з’ясувати адреси місць розташування окружних та дільничних виборчих комісій, адреси приміщень для голосування тощо.

Зоряна Павлів зазначила, що телефонна «гаряча лінія» працюватиме з 7.00 години 31 березня до 6.00 години 1 квітня.

Реклама партнерів

Телефони «гарячої лінії»: (032) 2-999-285 та (032) 2-999-152.

Додамо, що на офіційній сторінці «Державного реєстру виборців. Львівщини» у мережі «Фейсбук», на якій кожен може ознайомитися із найсвіжішими публікаціями з актуальних виборчих питань.

Як повідомляв Львівський портал, вибори Президента України відбудуться вже цієї неділі, 31 березня. Загалом участь у них хотіли взяти 44 кандидати. Втім після того, як кілька осіб зняли свої кандидатури, список звузився до 39 людей. Із остаточним переліком осіб, що хочуть стати Президентом України, можна ознайомитися тут.

На Львівщині за президента голосуватимуть майже 2 мільйони виборців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.