ОСТАННІ НОВИНИ

Правоохоронці перевіряють, чи матеріальна допомога від Львівської облради не пішла на підкуп виборців, - Ганущин

Соломія Головіна

|

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин поінформував, що правоохоронні органи з’ясовують чи матеріальна допомога від депутатів облради не пішла на підкуп виборців. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

 

Як він пояснив, згідно з рішенням ЛОР у області вже понад 10 років діє програма виплати матеріальних допомоги. Так, найбільш потребуючим за поданням депутатів обласної ради через департамент соціального захисту населення Львівської ОДА нараховується матеріальна допомога. Серед них, за словами Олександра Ганущина, здебільшого малозабезпечені, поранені учасники російсько-української війни, потребуючі вартісних операцій.

Він додав, що з початку року видано кілька розпоряджень про нарахування матеріальної допомоги 3 251 громадянам області. В тому числі за поданням 75 депутатів, що представляють усі 9 фракцій Львівської обласної ради. Загалом у області налічується 21 тис 531 малозабезпечених сімей.

Реклама партнерів

Голова облради наголосив, що «доблесна Нацполіція України дуже зацікавилася отримувачами цих грошей, і з минулого понеділка «вивчає», а хто ж її отримав».

«Суть «вивчення» – приходять до кожного заявника і запитують чи не отримували Ви допомогу від депутата Львівської обласної ради в обмін на те, що віддасте голос за кого він скаже? Ретельно так запитують, в надії, що хтось скаже, щось на кшталт – «так, але – це не точно». Цитата оригіналу: «…чи пропонували Вам надати будь – які матеріальні блага у тому числі написати заяву до Львівська обласна державна адміністрація чи депутату обласної ради для отримання одноразової матеріальної допомоги за голосування за конкретного кандидата на виборах Президента України, які відбудуться 31.03.2019 року, а якщо пропонували то детально відобразити всі обставини з даного приводу…», – написав він.

Отож Олександр Ганущин порекомендував правоохоронцям зайнятися розкриттям злочинів у області. За його словами, «це точно дасть більше користі ніж обходити 28 516 громадян, що скористалися правом на отримання матеріальної допомоги за період 2016-2019 рр».

«Велике прохання до Вас шановні оперативні працівники та слідчі, що зараз пробують знайти серед найбільш потребуючих тих, хто «зізнаються» в тому, що отримали гроші нібито за голос!
Пошукайте собі достойніше заняття. Скеруйте Вашу енергію на розкриття квартирних крадіжок – (лише за 2018 рік їх було більше 1500 ) або крадіжок з викраденням авто (а – це близько 600 автомобілів за 2018 рік). Статистика говорить, що розкриття цих злочинів – в середньому 10%», – наголосив він.

Також Олександр Ганущин звернувся до прокуратури Львівської області та у Державне бюро розслідувань, аби вони дали свою оцінку фактам перевищення службових повноважень посадових осіб Національної поліції України.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.