ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові запрацюють більше півсотні нових інспекторів з паркування

|

Сьогодні, 11 березня, депутати Львівської міської ради збільшили штат інспекторів з паркування із 8 до 60 осіб. Про це зі сесійної зали повідомляє кореспондент Львівського порталу.

 

Як зазначив керівник відділу інспекторів з паркування Богдан Мільяр, зараз у центрі Львова працюють лише 8 інспекторів. Тож аби покращити ситуацію із паркуванням, кількість інспекторів збільшили до 60 осіб. Вони працюватимуть не лише у центральній частині, а й в інших районах міста.

Водночас у пояснювальній записці до проекту ухвали вказано, що один інспектор із паркування в середньому щодня виписує постанов на 4500-5000 гривень. А за місяць водії-порушники, яких штрафуватимуть всі 60 інспекторів, сплачуватимуть до бюджету Львова до 6 мільйонів гривень.

За умови повної укомплектованості відділ інспекторів паркування, який працює при управлінні безпеки міста, окупиться вже за півроку.

Перш, ніж на вулицях Львова запрацюють всі 60 інспекторів з паркування, у мерії мають провести конкурс на цю посаду.

Як повідомляв Львівський портал, перші інспектори з паркування запрацювали у Львові 1 листопада 2018 року. Такі посади ввели на вимогу закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Почати штрафувати водіїв-порушників порушників інспектори мали зі середини жовтня минулого року, згодом цю дату відтермінували до 1 листопада.

Детальніше ознайомитися з розміром штрафів за порушення правил стоянки і паркування у Львові можна тут.

Як повідомляв Львівський портал, інспектори з паркування почнуть масово штрафувати водіїв за паркування на тротуарах, пішохідних переходах, газонах та будь-якому іншому невстановленому місці. Також вони евакуйовуватимуть автомобілі на штрафмайданчик. При цьому виписувати штрафи нові інспектори зможуть без присутності водія. Детальніше про те, яким чином інспектори фіксуватимуть порушення, про розмір штрафів, а також про те, що чекає на водіїв на «єврономерах», читайте у статті «Звільнити Львів від самовільних парковок: місія (не)можлива?».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...