ОСТАННІ НОВИНИ

На Білогорщі планують збудувати дитсадок із зеленню та сонячними батареями на даху

Наталя Дуляба

|

На вул. Білогорщі, 3-А планують звести сучасний дитячий садок. Замовником цього будівництва є міське управління освіти. Про це повідомляє Львівський портал.

 

Сьогодні, 28 грудня, виконавчий комітет Львівської міськради мав розглядати містобудівні умови та обмеження для міського управління освіти на будівництво дитячого дошкільного закладу на вул. Білогорщі, 3-А. Втім саме засідання так і не відбулося через відсутність кворуму.

Як йдеться у проекті містобудівних умов та обмежень, які є у розпорядженні Львівського порталу, для спорудження дитсадка на вул. Білогорщі, 3-А планують знести існуючу нежитлову будівлю площею майже 155 м кв. Вона перебуває на балансі відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів.

Реклама партнерів

Майбутній дитсадок матиме два поверхи, загальна площа приміщень становитиме майже 1680 м кв. За попередніми даними, навчання у цьому дошкільному закладі розраховане на чотири дитячі групи.

На даху садочка хочуть висадити зелень та встановити сонячні батареї. Поруч із будівлею хочуть облаштувати чотири дитячі майданчики та загальний спортивно-ігровий майданчик. Також садок має бути інклюзивним: у групах зможуть навчатися діти з особливими потребами, а особи на візках матимуть вільний доступ до всіх приміщень.

Зводити дитсадок планують відразу біля лісопарку «Білогорща» на земельній ділянці площею 0,3 га. Вона належить до земель, призначених для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.

Замовником будівництва такого сучасного садочка на Білогрщі є міське управління освіти, однак яка саме компанія його зводитиме, і скільки на це потрібно коштів, наразі невідомо.

Як раніше повідомляв Львівський портал, у Львові склалась одна з найкритичніших ситуацій в області щодо зарахування дітей у садочки, адже на черзі «стояли» більше 9000 дітей. Відтак у мерії взялися за забудовників, які обіцяли при житлових будинках звести дитячі садки.

Своєю чергою міський голова Львова Андрій Садовий також пообіцяв, що до 2020 року у місті взагалі не буде черг до дитсадків.

Нещодавно у мерії заявили, що станом на листопад на черзі до дитсадків «стоять» менше тисячі дітей. А до 2020 року у сімох дитячих дошкільних закладах міста планують створити 600 додаткових місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.