ОСТАННІ НОВИНИ

Земельну ділянку під паркінг на Клепарівській продали за 12 мільйонів

Наталя Дуляба

|

Львівська міська рада продала на аукціоні земельну ділянку площею 0,4 га на вул. Клепарівській, 39-А під будівництво багаторівневої парковки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі мерії.

 

Земельну ділянку площею 0,4 га на вул. Клепарівській вдалося продати на торгах за 12 161 538 гривень. Ім’я нового власника наразі не оголошують через те, що з ним ще не підписали договір.

«Наступний крок – це укладання договорів «купівля-продаж», де обумовлюються усі умови оплати, всі умови володіння земельною ділянкою», – розповіла в. о. начальника управління земельних ресурсів міськради Львова Ельвіра Колос.

Як повідомляв Львівський портал, ділянка на вул. Клепарівській, 39-А належить до земель промисловості ті транспорту. Її цільове призначення – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Також ця земельна ділянка розташована відразу поруч зі спортивним комплексом СКА.

Для того, щоб новий власник звів на цій землі саме паркінг, а не житло, міськрада нещодавно видала містобудівні умови та обмеження на таке будівництво.

Як розповідав головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, гранично допустима висота майбутнього паркінгу не повинна перевищувати 14 м, а це – 4 поверхи.

Зазначимо, виділення землі під зведення багаторівневого паркінгу на вулиці Клепарівській депутати погодили ще восени минулого року.

Нагадаємо, у червні цього року виконком міськради Львова встановив мораторій на забудову земельних ділянок, призначених під автостоянки. Таким рішенням у місті хочуть заборонити будівництво житлових будинків на території парковок. Однак незабаром після цього стало відомо, що на місці автостоянок біля ТРК «Південний» хочуть звести житловий квартал.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...