ОСТАННІ НОВИНИ

Суд відмовив у поновленні Юліанна Винницького на посаді керівника Органного залу

Вероніка Рой

|

Сьогодні, 30 жовтня, Франківський районний суд відмовив у поновленні  на посаді колишнього виконувача обов’язків директора Львівського будинку органної та камерної музики Юліана Винницького. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив заступник директора органного залу Тарас Демко.

 

За його словами, судова тяганина у цій справі тривала рік.

«Сьогодні відбулося фінальне судове засідання у справі по Львівському будинку органної та камерної музики. Екс-керівник Юліан Винницький позивався проти Львівської міської ради стосовно повернення його на посаду. Рівно рік тому було перше судове засідання. Сьогодні – це все 10 засідання. Дуже довгий був процес розгляду та опитування свідків. І нарешті сьогодні відбулось фінальне засідання. Суддя не задовільнив прохання позивача, тобто відмовив Юліану Винницькому у його клопотанні», – розповів Тарас Демко.

Як раніше повідомляв Львівський портал, у серпні 2017 цього року у Львові відбувся конкурс на посаду керівника Органного залу – тоді перемогу здобув Юліан Винницький, який обіймає цю посаду з 1988 року. Під час та після проведення конкурсу у мистецьких колах почався бунт через ймовірні порушення під час проведення конкурсу. Відтак у Львові створили спецкомісію, яка підтвердила факти порушень, тому  було оголошено новий конкурс на заміщення посади керівника Органного дому.

Після чого діючий директор Органного залу Юліан Винницький звернувся у поліцію через оголошення повторного конкурсу на посаду, яку він обіймає майже 30 років. У мерії заявляли про блокування конкурсу. Із другої спроби директором Органного дому став Іван Остапович. Утім колишній директор Органного залу через суд намагається поновитися на посаді.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...