ОСТАННІ НОВИНИ

Суд відмовив у поновленні Юліанна Винницького на посаді керівника Органного залу

Вероніка Рой

|

Сьогодні, 30 жовтня, Франківський районний суд відмовив у поновленні  на посаді колишнього виконувача обов’язків директора Львівського будинку органної та камерної музики Юліана Винницького. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив заступник директора органного залу Тарас Демко.

 

За його словами, судова тяганина у цій справі тривала рік.

«Сьогодні відбулося фінальне судове засідання у справі по Львівському будинку органної та камерної музики. Екс-керівник Юліан Винницький позивався проти Львівської міської ради стосовно повернення його на посаду. Рівно рік тому було перше судове засідання. Сьогодні – це все 10 засідання. Дуже довгий був процес розгляду та опитування свідків. І нарешті сьогодні відбулось фінальне засідання. Суддя не задовільнив прохання позивача, тобто відмовив Юліану Винницькому у його клопотанні», – розповів Тарас Демко.

Як раніше повідомляв Львівський портал, у серпні 2017 цього року у Львові відбувся конкурс на посаду керівника Органного залу – тоді перемогу здобув Юліан Винницький, який обіймає цю посаду з 1988 року. Під час та після проведення конкурсу у мистецьких колах почався бунт через ймовірні порушення під час проведення конкурсу. Відтак у Львові створили спецкомісію, яка підтвердила факти порушень, тому  було оголошено новий конкурс на заміщення посади керівника Органного дому.

Після чого діючий директор Органного залу Юліан Винницький звернувся у поліцію через оголошення повторного конкурсу на посаду, яку він обіймає майже 30 років. У мерії заявляли про блокування конкурсу. Із другої спроби директором Органного дому став Іван Остапович. Утім колишній директор Органного залу через суд намагається поновитися на посаді.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...