ОСТАННІ НОВИНИ

У двох пам’ятках архітектури в центрі Львова дозволили облаштувати магазини

Наталя Дуляба

|

Виконавчий комітет Львівської міської ради дозволив облаштувати магазини у будинку №19 на пл. Ринок та в будинку №4 на вул. Руській. Відповідне рішення сьогодні, 19 жовтня, прийняли під час засідання виконкому, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Реставровувати приміщення першого поверху на пл. Ринок, 19 під магазин-салон буде ПП «Краєзнавець».

Сам будинок відомий як кам’яниця Пелчинська, він є пам’яткою архітектури національного значення та розташований в охоронній зоні ЮНЕСКО.

Ще один магазин на вул. Руській, 4 дозволили облаштувати ТзОВ «Львів Капітал». При цьому мерія погодила перепланування та об’єднання нежитлових приміщень і однієї з квартир. Цей будинок також є пам’яткою архітектури національного значення, яка розташована в охоронній зоні ЮНЕСКО.

Як зазначили у міськраді, управління охорони історичного середовища зі свого боку теж дало дозвіл на проведення робіт на пл. Ринок, 19 та на вул. Руській, 4.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ПП «Краєзнавець» зареєстроване у сусідньому із майбутнім магазином будинку – на пл. Ринок, 18. Його засновницею є Ірина Гнатів. ПП «Краєзнавець» займається організацією конгресів і торговельних виставок, розмір статутного капіталу підприємства становить лише 50 грн.

ТзОВ «Львів Капітал» зареєстроване у тому ж будинку, в якому й збирається облаштовувати свій магазин, – на вул. Руській, 4. Його засновником є Михайло Книш. Основний вид діяльності компанії вказаний як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, розмір статутного капіталу становить 500 грн.

Нагадаємо, нежитлові приміщення першого поверху на пл. Ринок, 19 міськрада Львова вирішила виставити на продаж.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...