ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада віддасть «Самопомочі» нове приміщення в центрі Львова?

Наталя Дуляба

|

Львівська міська рада планує виставити на аукціон нежитлове приміщення першого поверху і антресолі загальною площею 135,8 кв м на площі А. Міцкевича, 6/7. Відповідне питання розглядатимуть депутати завтра, 11 жовтня, під час сесії, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали, наприкінці серпня після трьох років судів управління комунальної власності виселило з будинку на площі Міцкевича, 6/7 недобросовісного орендаря – ТзОВ «Кіновідеомистецький центр дозвілля «Касандра». Підприємець орендував приміщення з 2001 року, однак всупереч умовам договору використовував їх не за призначенням. Відтак після виселення фірми мерія вирішила продати на аукціоні приміщення першого поверху і антресолі площею 135,8 кв м.

Водночас управління комунальної власності 3 жовтня опублікувало проект ухвали про надання в оренду нежитлових приміщень першого поверху і антресолі загальною площею 203,4 кв м. Як йдеться у документі, приміщення на 9 років має отримати політична партія «Об’єднання «Самопоміч» для статутної діяльності. При цьому вартості оренди у документі не вказано.

За день до цього, 2 жовтня, ЛКП «Цитадель-Центр» виготовило новий техпаспорт на будинок на площі Міцкевича, 6/7, згідно з яким площа нежитлових приміщень першого поверху збільшилась із 174,3 кв м до 203,4 кв м.

Зазначимо, приміщення першого поверху на площі Міцкевича, 6/7 перебувають на балансі КУ «Інститут стратегії культури».

За орендою приміщень, площа яких становить понад 200 кв м, «Самопоміч» звернулась до міськради 20 вересня. Комісія з підготовки пропозицій з надання в оренду майна територіальної громади м. Львова підтримала вказане звернення.

Нагадаємо, будинок № 6/7 на пл. Міцкевича є пам’яткою архітектури місцевого значення. Він збудований у 1909 році за проектом віденського архітектора Карла Майредера. Із 1946 по 1990 рік у ньому функціонував кінотеатр ім. Лесі Українки.

Сьогодні приміщення другого поверху використовує казино, на рівні першого поверху розташовані магазини промислових товарів, салони зв’язку тощо. Верхні поверхи використовуються під житлові квартири та офісні приміщення. Зокрема, на п’ятому поверсі будинку на Міцкевича 6/7 знаходиться офіс «Об’єднання «Самопоміч».

Як повідомляв Львівський портал, Львівська міська рада ще з 2016 року не може продати приміщення четвертого поверху загальною площею майже 300 кв м на площі Міцкевича 6/7. Отримані від продажу кошти мали скерувати на будівництва будинку для бійців АТО на вулиці Під Голоско.

Однак нещодавно депутат міської ради Львова Віталій Свінціцький заявив, що весь четвертий поверх будинку на площі Міцкевича хочуть віддати в оренду чиновникам мерії.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...