ОСТАННІ НОВИНИ

Підземний паркінг на площі Петрушевича: депутати погодили земельне питання

Наталя Дуляба

|

Комісія землекористування на своєму засіданні підтримала проект ухвали «Про надання ЛКП “Львівавтодор“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Є. Петрушевича». На цій ділянці згодом планують спорудити багаторівневий підземний паркінг. Про це йдеться на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Львівська міська рада своєю ухвалою від 18 травня 2017 року №1966 визначила, що земельна ділянка на площі Петрушевича, площею 0,1317 га у межах червоних ліній, є об’єктом інвестування під багаторівневий паркінг. Відповідно до детального плану території, ця ділянка належить до транспортної зони.

На своєму останньому засіданні члени комісії землекористування погодили надання ЛКП «Львівавтодор» дозволу на виготовлення проекту землеустрою для того, аби згодом на площі Петрушевича збудувати підземний багаторівневий паркінг. При цьому передбачена й реконструкція існуючого скверу.

«У зв’язку з тим, що з 27 вересня вступило в дію нове законодавство щодо паркування автомобілів, тепер за паркування у неправильних місцях будуть санкції навіть без присутності водія. Тож це є дуже вчасне рішення щодо побудови нової парковки. Адже водії запитують, де ж їм тоді паркувати автомобілі? У Львові дуже великий брак парковок, і якщо місто зробить хоча б щось в цьому напрямку, то всі мешканці будуть вдячні за це. І ми як депутати повинні такі речі підтримувати», – пояснив голова земельної комісії Юрій Моравецький.

Зазначимо, що тепер відповідну ухвалу мають затвердити депутати під час сесії міської ради. Лише після цього ЛКП «Львівавтодор» розробляє необхідну документацію, після чого у Львові оголосять інвестиційній конкурс на будівництво підземного паркінгу на площі Петрушевича.

Про будівництво багаторівневого паркінгу на площі Петрушевича у міськраді Львова заговорили ще на початку цього року. Дотепер на ділянці проводились необхідні дослідження, і за попередніми даними, паркінг вміщатиме близько 300 машин.

Нагадаємо, нещодавно на площі Петрушевича розпочалось будівництво 4-поверхового торгово-офісного центру.

Також багаторівневий паркінг хочуть звести у самому центрі міста – на вул. Банковій. Втім для цього міська рада шукає інвестора.

Як повідомляв Львівський портал, із 27 вересня в Україні набрав чинності закон №5364 «Про реформування сфери паркування транспортних засобів». Відтак зі середини жовтня у Львові запрацюють інспектори з паркування, які почнуть масово штрафувати водіїв за паркування на тротуарах, пішохідних переходах, газонах та будь-якому іншому місці. При цьому штрафи виписувати вони зможуть без присутності водія. Детальніше про те, яким чином нові інспектори фіксуватимуть порушення, про розмір штрафів та евакуацію машин, а також про те, що чекає на водіїв на «єврономерах» читайте у статті «Звільнити Львів від самовільних парковок: місія (не)можлива?».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...