ОСТАННІ НОВИНИ

На маршрутах Львова почали курсувати перші білоруські автобуси

Олена Карп'юк

|

Сьогодні, 18 вересня, у Львові на маршрути виїхали перші чотири 12-тиметрові автобуси МАЗ, які місто купило в Білорусі. Про це Львівському порталу повідомили в АТП №1.

 

Як повідомив директор АТП №1 Орест Хамула, два нові автобуси виїхали на маршрут №3А, ще два – на маршрут №46. Ці автобуси місто отримало у першій партії минулого тижня.

Також він додав, що вже завтра на ці маршрути вийде більше нових автобусів.

Цього тижня до Львова має надійти наступна партія МАЗів. І вже до кінця вересня підприємство планує отримати щонайменше 30 МАЗів і п’ять «Електронів», а до кінця року автопарк АТП №1 загалом поповниться 150 дванадцятиметровими автобусами.

Нагадаємо, сьогодні у Львові також почали курсувати перші закуплені в Берліні трамваї.

Як повідомляв Львівський портал, у Львові зараз триває конкурс перевізників. Серед компаній, які хочуть працювати на міських маршрутах, є фірма, яка займається перевезеннями в Росії.

Додамо також, що у мерії запевняли, що після конкурсу у Львові покращиться якість перевезення у громадському транспорті. Зокрема, нові договори, які підписуватимуть із перевізниками, передбачають штрафи за невиконання рейсів, за неприбраний і брудний автобус, за порушення правил дорожнього руху.

Фото: АТП №1

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...