ОСТАННІ НОВИНИ

На конкурс перевізників у Львові подалась компанія, що працює в Росії

Олена Карп'юк

|

На конкурс перевізників у Львові надійшло загалом 7 пропозицій. Із них – 5 пропозицій є від перевізників зі Львова і 2 – з інших міст. Компанія з Рівного вже подавалась на конкурс у 2017 році і тоді вона через суд заблокувала його проведення. А підприємство з Дніпра подається вперше, також воно працює на території Росії. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

«У п’ятницю, 14 вересня, закінчився термін подачі документів на конкурс на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Львові. Власне, на конкурс подалося 7 перевізників, 5 із яких є львівські: ТзОВ «Міра і К», «АТП № 1», ТзОВ «Фіакр Львів», ТзОВ «Успіх БМ», АТП 14 630. В тому числі на цей конкурс подалось двоє перевізників з інших міст –підприємство «СВ ЛАЙФ» із м. Рівне і підприємство «Автоекспрес-Днiпро» з м. Дніпра.

Зауважу, що на попередній конкурс, який місто проводило у 2017 році, підприємство «СВ ЛАЙФ» вже подавалось. І потім воно позивались до судів. А Дніпро подається перший раз. Маємо інформацію, що на сайті цієї компанії, «Автоекспрес-Днiпро», зазначено, що вони займаються перевезенням на території країни-агресора – Росії.

Ми сьогодні розкриваємо конверти, подаємо запити в відповідні структури на відповідність поданих документів. Попередньо, якщо ми отримаємо відповіді на всі запити, і не буде затримок з відповідями, бо подаватимем також запити в Рівне і в Дніпро, то засідання комісії мало би відбутись 2 жовтня. Тобто все залежатиме від оперативності отримання відповідей від усіх необхідних структур», –  розповів в.о. начальника управління транспорту міськради Львова Олег Партика.

Нагадаємо, конкурс перевізників Львівська міська рада оголосилау середині серпня. Переможців мають визначити 3 жовтня, а підписувати нові договори з автотранспортними підприємствами планують орієнтовно 15 жовтня.

Додамо також, що у мерії запевняли, що після конкурсу у Львові покращиться якість перевезення у громадському транспорті. Зокрема, нові договори, які підписуватимуть із перевізниками, передбачають штрафи за невиконання рейсів, за неприбраний і брудний автобус, за порушення правил дорожнього руху.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...