ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада Львова дозволила розбудувати житловий комплекс на Малоголосківській

Наталя Дуляба

|

ТзОВ «Імперіал Град» дозволили звести багатоквартирний житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення  та підземним паркінгом  в урочищі «Голоско», обслуговуючому кооперативі «Садове товариство «Промінь Голоско». Відповідні містобудівні умови та обмеження видав виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 10 серпня, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Як йдеться у проекті рішення, ТзОВ «Імперіал Град» будуватиме житло на двох земельних ділянках, площею 0,0233 та 0,0643 га. Цільове призначення та вид використання ділянок – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку; категорія – землі житлової та громадської забудови. Всі ділянки розташовані у зоні Ж-3 – зона багатоквартирної житлової забудови відповідно до зонінгу Шевченківського району.

Своїм рішенням виконком дозволи забудувати земельні ділянки на 46,3%, а також встановив гранично допустиму висоту майбутнього будинку – не вище 40 м. Це, за приблизними підрахунками Львівського порталу, – 11-12 поверхів.

Зважаючи на місце розташовування земельних ділянок, майбутній будинок, на який сьогодні видали містобудівні умови та обмеження, входитиме в житловий комплекс на вул. Малоголосківській, дозвіл на зведення якого ТзОВ «Імперіал Град» отримав у середині травня.

Згідно з даними бізнес-сервісу YouControl, ТзОВ «Імперіал Град» існує з 25 жовтня 2017 року. Його засновником є Андрій Мазур, який є безпосередньо пов’язаний із ТОВ «МС Імперіал», ТОВ «МС-Девелопмент», ТОВ «МС Гарант». А вони, найімовірше, є дочірніми фірмами будівельної компанії «MS», яка вже звела на вул. Малогосківській, 12-Б, 12-В житловий комплекс «Deluxe». Загалом будівельна компанія «MS», збудувала у Львові ще три житлові будинки та будує ще три комплекси.

Основний вид діяльності ТзОВ «Імперіал Град» – організація будівництва будівель. Розмір статутного капіталу становить 5 000 грн.

Нагадаємо, відразу поруч із цим комплексом на вул. Під Голоском житло будуватиме прокуратура Львівської області.

Також на вул. Малоголосківській два житло зводитиме ТзОВ «ДЮК ЛТД».

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...