ОСТАННІ НОВИНИ

Будувати сміттєпереробний завод у Львові поки зголосилось п’ять компаній

Вероніка Рой

|

Сьогодні, 9 липня, завершиться прийом документів претендентів на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові. Станом на 12 год надійшли документи від 5 зацікавлених компаній. Очікується, що до кінця дня будуть подані ще пропозиції. Про це під час брифінгу розповів міський голова Львова, передає перс-служба ЛМР.

 

«До 17 год компанії мають можливість подати свою документацію. Станом на вечір ми вже будемо розуміти кількість компаній, завтра оприлюднимо чіткий перелік компаній, які подалися. Станом на 12 год було 5 заявок від великих західних компаній. Очікуємо ще кілька до кінця дня. Всі вони добре ознайомлені з документацією. Це компанії, які мають великий досвід будівництва відповідних об’єктів», — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, Меморандум про співпрацю щодо розробки Стратегії поводження з ТПВ для міста Львова міська рада з компанією Egis  підписала 17 березня 2017 року. Згідно стратегії, французька компанія мала розробити ТЕО комплексної системи поводження з ТПВ, включаючи об’єкти збору, переробки та утилізації ТПВ за 9 місяців, тобто до 16 грудня 2017 року.

Як відомо, завод механіко-біологічної переробки сміття у Львові будуватимуть на вулиці Пластовій, поблизу очисних споруд «Львівводоканалу». Будівництво сміттєпереробного комплексу розпочнеться влітку 2018 року. Нещодавно ЛКП «Зелене місто», яке відповідає за будівництво заводу, оголосило тендер на розроблення проектної документації.

Раніше зводити сміттєпереробний завод у Львові планували на території ТЕЦ-2. Влітку 2017 року «Львівтеплоенерго» підписало договір  вартістю майже 4,95 млн з ПАТ «Харківське котлобудівельне підприємство «Котлоенергопроект» на розробку проектно-кошторисної документації  грн для будівництва сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. тонн на рік. Згодом депутати міськради виділили під сміттєпереробний комплекс ділянку біля очисних споруд «Львіводоканалу» для ЛКП «Зелене місто».  Вадим Ноздря, директор «Зеленого міста» пояснив, що нове місце для заводу обрали через неузгодженість у земельному питанні (у ЛОДА заявляли, що ділянка на ТЕЦ-2 не належить місту) та супротив місцевої громади, зокрема села Муроване.

Також повідомлялося, що французька компанія Egis презентувала проект майбутнього сміттєпереробного заводу, який почнуть влітку будувати біля очисних споруд «Львіводоканалу» на вулиці Пластовій.

6 липня, в Києві відбулася презентація техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) в рамках Стратегії поводження з твердими побутовими відходами для Львова, розробленого групою компаній Egis за кошти Уряду Франції.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...