ОСТАННІ НОВИНИ

За заміну вікон у пам’ятці архітектури оштрафували ще 12 львів’ян

Олена Карп'юк

|

Сьогодні, 17 квітня, адміністративна комісії при виконавчому комітеті Львівської міськради склала 12 протоколів на власників квартир у пам’ятках архітектури, які самовільно встановили пластикові вікна. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

 

Загалом адмінкомісія розглянула сьогодні 14 протоколів щодо незаконних дій фізичних осіб на об’єктах культурної спадщини у центральній частині Львова, зокрема, на вул. Братів Рогатинців, вул. Галицька та вул. Толстого.

За 12 протоколами на власників квартир накладено штраф у розмірі1700 грн, розгляд ще двох протоколів перенесли.

«Мета нашої комісії не накласти максимальну кількість штрафів, а заохотити мешканців дбати про свій будинок, який є історичною пам’яткою та ставити дерев’яні вікна замість пластикових і зберігати автентичність будинку», – наголосив голова адміністративної комісії Андрій Москаленко.

Нагадаємо, адміністративну комісію при виконкомі Львівської міськради утворили 2 березня. Вона вже встигла оштрафувати більше 25 власників квартир у пам’ятках архітектури, а також накласти штраф у розмірі 170 000 грн на підприємця.

Все, що потрібно знати про штрафи за пошкодження пам’яток архітектури у Львові, читатйте тут.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...