ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські зоозахисники вимагають відновити фінансування ЛКП «Лев»

|

Львівські зоозахисники вимагають відновити фінансування ЛКП «Лев» в повному обсязі. Про це Львівському порталу повідомили активісти зоозахисних організацій.

У 2016 році сесією Львівської міської ради (далі – ЛМР) було затверджено бюджет львівського КП «Лев» у розмірі 2, 126 млн. грн. Кошти мають регулярно частинами надходити на підприємство аби роботи з відлову тварин, вакцинації, стерилізації та адопції не припинялися і підприємство могло стабільно працювати та нарощувати потужність.

«Вдруге, з незрозумілих причин ЛМР  затримує фінансування ЛКП «Лев» в рамках бюджету. В таких умовах, всі досягнення щодо цивілізованого та гуманного поводження з вуличними тваринами у м. Львові можуть бути зупинені. Почнеться повернення в сторону занедбання зразкового підприємства та перетворення його у стару версію радянської гіцлярні», – розповіла Наталія Вишневська, координатор зоозахисного напрямку ВГО Національний екологічний центр України (НЕЦУ).

З 2013 року у Львові тривала довга кампанія щодо реформування ЛКП «Лев». Протягом 4 років зоозахисники, львівські журналісти, відомі львівські підприємці, зірки шоу-бізнесу, небайдужі депутати ЛМР виборювали ці зміни. Нам вдалось переломити спротив, який чинили у певному департаменті ЛМР. Ми зробили найкраще в Україні комунальне підприємство поводження з тваринами, з якого беруть приклад наші колеги з України та інших країн.

«Призупинення діяльності ЛКП «Лев» вкрай негативно вплине на ситуацію в місті. Ми змогли переконати львів’ян, що наше місто є дружнім до тварин, і що «усиновлення» вуличних тварин та відповідальне ставлення до домашніх тварин може нарешті зменшити кількість покинутих тварин. Тому фінансування ЛКП «Лев» має відновитися у повному обсязі» – , говорить Наталія Кузнєцова, Голова Львівського товариства захисту тварин.

ЛТЗТ та НЕЦУ звертаються з відповідним відкритим листом до мера Львова – Андрія Садового, з проханням втрутитись в цю ситуацію та відновити фінансування ЛКП «Лев» в повному обсязі. Наголошуємо, що ці позитивні зрушення, які були досягнуті львівською громадою ми не маємо втратити.

Нагадаємо, зоопрацівники ЛКП «Лев» тимчасово припиняють патрулюванням містом через фінансову скруту. Згодом повідомлялося, що питання додаткового фінансування для ЛКП «Лев» буде опрацьовано.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...