ОСТАННІ НОВИНИ

Зоопрацівники ЛКП «Лев» тимчасово припиняють патрулюванням містом через фінансову скруту

|

У ЛКП «Лев» заявили про те тимчасове призупинення діяльності у частині щоденного патрулювання територій міста через скрутне становище, адже Львівська міська рада заборгувала 269 тис. грн за послуги, надані у червні. Про це йдеться на Facebook-сторінці підприємства.

«Інформуємо вас про труднощі, які упродовж цього року відчуває наше підприємство та працівники…Незважаючи на виграний у 2017 році тендер та виділені містом 2,126 млн грн, ми змушені щомісяця очікувати від 50 до 70 календарних днів на компенсацію Львівською міською радою понесених затрат(затрат згідно закупівельних цін без жодного відсотка рентабельності!). Це, у свою чергу, призводить до несвоєчасної виплати заробітної платні, розрахунків з постачальниками, сплати податків до бюджету, як наслідок – скрутне матеріальне становище працівників, зростання вартості медикаментів (втрачаємо кредит довіри), перебої з поставками вкрай необхідних матеріалів, медикаментів та накладання штрафів на підприємство», – зазначають у ЛКП «Лев».

Водночас працівники наголошують, що свій прибуток підприємство витрачає на лікування безпритульних тварин, проте за відсутності вчасних платежів ЛКП «Лев» зазнає збитків та не має змоги допомагати тваринам, які цього потребують.

«Тож просимо львів’ян з розумінням поставитись до нашого рішення про тимчасове призупинення діяльності у частині щоденного патрулювання територій міста. Ми безумовно виїжджатимемо на ургентні (невідкладні) виклики – травми тварин, покуси та звернення, щодо відлову вагітних собак, а також прийматимемо котів на стерилізацію. Станом на сьогодні місто заборгувало ЛКП «Лев» 269 тис. грн за послуги, надані у червні. Коли надійдуть ці кошти невідомо, але відразу по їх отриманні ми відновимо свою роботу у повному обсязі», – мовиться у повідомленні.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...