ОСТАННІ НОВИНИ

З 11 природних джерел Львова воду не можна вживати лише з двох

|

На території Галицького району досліджувалась вода з джерела на вул.Замковій – за мікробіологічними показниками відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10, за дослідженими санітарно-хімічними показниками не відповідає вищевказаним вимогам по загальній  жорсткості.  Галицьким відділом Головного управління держсанепідслужби у Львівській області скеровано припис голові районної адміністрації та керівнику парку щодо встановлення таблички біля джерела про невідповідність якості води санітарним вимогам та заборону використання її для питних потреб. 

На території Сихівського району досліджувалась вода з двох джерел в парку Залізні води на вул. Сихівській та на вул. Ярославенка. Якість води, за дослідженими санітарно-хімічними, органолептичними, санітарно-мікробіологічними показниками відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.   

На території Личаківського району розміщені два джерела в парку Погулянка та чотири джерела в м. Винники на вул.Шевченка,8, вул. Лєрмонтова,6, вул. Незалежності,12 та вул.Б.Хмельницького. За результатами досліджень вода з джерела №1 в парку «Погулянка» та по чотирьох джерелах м.Винники за дослідженими санітарно-хімічними, та санітарно-мікробіологічними показниками відповідає вимогам ДСанПіН; якість води з джерела №2 не відповідає вимогам за санітарно-мікробіологічними показниками. Личаківським відділом Головного управління держсанепідслужби у Львівській області скеровано припис голові районної адміністрації та керівнику парку щодо встановлення таблички біля джерела про  невідповідність якості води санітарним вимогам та заборону використання її для питних потреб.

На території Шевченківського району розміщено одне джерело на вул.Львівській,2 в смт. Брюховичі. Якість води в джерелі за дослідженими санітарно-мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

Реклама партнерів

На території Залізничного району — досліджена вода з джерела в смт. Рудно по вул.Мазепи. Якість води, за дослідженими санітарно-хімічними, органолептичними, санітарно-мікробіологічними показниками відповідає вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10.

Слід зазначити, що природні джерела не можуть систематично використовуватись  населенням для питних потреб, оскільки  вони не є джерелами централізованого водопостачання і відповідно не мають обслуговуючого персоналу. Для таких джерел не встановлені зони санітарної охорони, в межах яких забороняється господарська діяльність. В зв`язку з цим, якість води з таких природних джерел має нестабільні показники, які залежать від багатьох факторів техногенного та природного характеру (санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники можуть коливатися інколи протягом одного тижня).

З огляду на це, природні джерела Львова не є об`єктами нагляду держсанепідслужби, в зв`язку з чим лабораторні дослідження якості води проводяться тільки двічі на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.