ОСТАННІ НОВИНИ

Блаженніший Святослав: «Бажаю вам радісної коляди, якою ми можемо розігнати будь-який смуток»

Аліса Белей

|

Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав привітав українців з Різдвом Христовим:

«Різдво Христове – радісне і світле свято, здійснення людських очікувань і надії. Слово стало тілом, і оселилося між нами.. Бог став людиною. Прийнявши людську тілесність, Він увійшов у нашу історію, увібрав у себе радощі і тривоги, страждання і сподівання всього людства.

Коли ми сьогодні говоримо про мир, то говоримо про Христа. Коли шукаємо істину, яка визволяє, – шукаємо Христа. Коли тужимо за справедливістю у світі – тужимо, шукаємо за Христом-Спасителем. І ось Він між нами! Тому сьогодні радіють небо і земля. Він із нами цього нового року, сповненого різними страхами, сумнівами і запитаннями. Він із нами в той момент, коли ми так тривожимося і молимося за мир. Він приходить. Христос, наш мир, є між нами.

Тому вітаю вас із Різдвом Христовим! І тих, що вдома, і тих, хто далеко від рідної домівки, і тих, що в Україні, і тих, що проживають на різних континентах земної кулі, – всюди, де б’ється українське серце, вітаю з цим великим святом. 

Нехай наш новонароджений Спаситель поблагословить усіх нас миром, радістю, усілякими гараздами. Бажаю вам відчуття небесного світла, яке сьогодні сяє нам з цієї вифлеємської стаєнки. Бажаю вам радісної прадідівської коляди, якою ми можемо розігнати будь-який смуток і наповнити надією кожне загублене, розчароване людське серце. Усім вам зичу Божого благословення! Разом заспіваймо: Христос народився! Славімо Його!»

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: glavcom

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.