Незважаючи на бої та постійну небезпеку, українські захисники на фронті не здаються й бережуть традиції. У неділю, 5 травня, вони як і вся Україна, відзначають Великдень – вже втретє за час повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє Львівський портал.
Генеральний штаб ЗСУ показав фото, як українські воїни святкують Великдень на фронті.
Наші військові використовують замість кошика свої шоломи. В них можна помітити свічки, паски, ковбасу, сир та інші продукти.
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441295722_787061683606912_1273509546571645248_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=i5Fh_bcUmBgQ7kNvgH0ZcdS&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AfA8LhBSeykEzmo34MJb1k7YBdqnfOabkM0FU1U5mExmFA&oe=663D8BD7)
Напередодні свята Львівські десантники навіть власноруч розписати писанки, які з Бахмутського напрямку надіслали до Гарнізонного храму Петра і Павла, що у Львові.
У 63-й окремій механізованій бригаді теж показали, як розписують яйця на передовій.
«Ліс, цибулеве лушпиння, фарби і пензлик. Ми готуємо великодні писанки в нетипових умовах, але вкладаємо в роботу душу. Наші традиції завжди з нами», – йдеться у повідомленні.
Своїми світлинами святкування поділилися і бійці третьої окремої штурмової бригади.
![](https://scontent.fifo5-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438217053_418612187790073_6742756865144509155_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=66RlTaOj878Q7kNvgHv1da-&_nc_ht=scontent.fifo5-1.fna&oh=00_AfD9CR70ZgAnucRTIYxuZ7IO4q08Bb27aBS_4euOJzjtkA&oe=663D9900)
Львів перед Великоднем передав бійцям Окремого загону спеціального призначення 12, 454 стрілецького батальйону (141 бригада) та 62 батальйону (103 бригада) РЕБи та дрони.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Олег Дерев'янко