Уночі 17 липня на Львівщині на шахті «Лісова» стався обвал породи, унаслідок якого постраждав гірник. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Випадок стався близько 02:20 у селі Сілець Шептицького району на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля».
Під час обвалу у шахті травмувався один гірник. Його госпіталізували до травматологічного відділення.
Обставини події встановлюються.
Нагадаємо, що у травні 2019 року унаслідок обвалу порід покрівлі на шахті «Лісова» загинули двоє гірників – 22-річний Михайло Турко та 48-річний Михайло Павлик. Згодом винуватцю трагедії оголосили підозру.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне









Олег Дерев'янко