ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині через обвал породи на шахті постраждав гірник

Олег Дерев'янко

|

Уночі 17 липня на Львівщині на шахті «Лісова» стався обвал породи, унаслідок якого постраждав гірник. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Випадок стався близько 02:20 у селі Сілець Шептицького району на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля».

Під час обвалу у шахті травмувався один гірник. Його госпіталізували до травматологічного відділення.

Обставини події встановлюються.

Нагадаємо, що у травні 2019 року унаслідок обвалу порід покрівлі на шахті «Лісова» загинули двоє гірників – 22-річний Михайло Турко та 48-річний Михайло Павлик. Згодом винуватцю трагедії оголосили підозру.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *