ОСТАННІ НОВИНИ

У Кам’янці-Бузькій жінка мало не загинула через обігрівач

Олег Дерев'янко

|

У вівторок, 11 лютого, у Кам’янці-Бузькій врятували 88-річну жінку, яка опинилася у задимленій квартирі через пожежу, спричинену обігрівачем. Про це Львівському порталу повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Там розповіли, що вранці 11 лютого рятувальники отримали повідомлення про пожежу у квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку у Кам’янці-Бузькій.

На момент прибуття вогнеборців у квартирі перебувала 88-річна власниця оселі. Рятувальники вивели жінку та передали медикам. Після огляду її госпіталізували.

Вогонь знищив речі домашнього вжитку, а ймовірною причиною займання міг стати обігрівач.

Пожежу ліквідовано о 09:11.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ДСНС Львівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *