ОСТАННІ НОВИНИ

ЗСУ ліквідували ще 1260 окупантів

Маркіян Рой

|

За минулу добу росія втратила в Україні ще 1260 військових, 60 артилерійських систем, 6 танків і 4 бойових броньованих машин. Про це повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 24 червня 2026 року загальні орієнтовні втрати противника становлять:

  • особового складу – близько 1 395 790 (+1 260);
  • танків – 12 056 (+6);
  • бойових броньованих машин (ББМ) – 24 816 (+4);
  • артилерійських систем – 44 664 (+60);
  • реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) – 1 889 (+2);
  • засоби протиповітряної оборони – 1 440 (+3);
  • літаків – 436 (+0);
  • гелікоптерів – 353 (+0);
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 369 888 (+1 873);
  • наземних роботехнічних комплексів – 1 726 (+7);
  • крилатих ракет – 4 787 (+0);
  • кораблів/катерів – 33 (+0);
  • підводних човнів – 2 (+0);
  • автомобільної техніки та цистерн з паливом – 111 257 (+430);
  • спеціальної техніки – 4 333 (+4).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *