У місті Сколе на Стрийщині змія вкусила 22-річного мешканця Київської області. Потерпілого госпіталізували до реанімаційного відділення Сколівської центральної лікарні. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
За інформацією відомства, інцидент стався 23 червня близько 20:05. Змія вкусила хлопця за палець лівої кисті.
Медики доправили потерпілого до реанімації. Наразі його стан оцінюють як середньої важкості.
Зазначимо, що Львівщина зазвичай є лідером серед регіонів, де люди найбільше страждають від укусів змій. За активний сезон, тобто з весни до пізньої осені, в області страждають близько двох-трьох десятків осіб.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Маркіян Рой