У вівторок, 11 лютого, у Кам’янці-Бузькій врятували 88-річну жінку, яка опинилася у задимленій квартирі через пожежу, спричинену обігрівачем. Про це Львівському порталу повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Там розповіли, що вранці 11 лютого рятувальники отримали повідомлення про пожежу у квартирі на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку у Кам’янці-Бузькій.
На момент прибуття вогнеборців у квартирі перебувала 88-річна власниця оселі. Рятувальники вивели жінку та передали медикам. Після огляду її госпіталізували.
Вогонь знищив речі домашнього вжитку, а ймовірною причиною займання міг стати обігрівач.
Пожежу ліквідовано о 09:11.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ДСНС Львівщини









Олег Дерев'янко