ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зупинили будівництво багатоповерхівки на проспекті Чорновола

|

Міська інспекція державного архітектурно-будівельного контролю позапланово перевірила та обстежила будівництво на просп. Чорновола, 45б. За результатами перевірки встановлено, що  забудовник – ТОВ «Горизонт захід 1» – вніс недостовірні дані в декларацію про початок будівельних робіт, що є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

Як зазначають в Інспекції, внесенням недостовірних даних у декларацію забудовник порушив ч.8 ст. 36 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», а також п.11 «Порядку виконання підготовчих і будівельних робіт»,  затвердженого Постановою КМУ №466. У зв’язку з цим, складено відповідний акт, припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, припис про усунення виявлених порушень, а також протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності. Окрім цього, скасовано декларацію про початок будівництва, зареєстровану Департаментом ДАБІ у Львівській області в квітні 2016 р.

«Відповідно до Постанови КМУ №466, у разі виявлення недостовірних даних, наведених у зареєстрованій декларації, які є підставою вважати об’єкт самочинним будівництвом, зокрема, якщо він збудований або будується на земельній ділянці, не відведеній для цієї мети, або без документа, який дає право виконувати будівельні роботи, чи належно затвердженого проекту/будівельного паспорта, реєстрація такої декларації підлягає скасуванню», – зазначають в Інспекції.

Раніше ми повідомляли, що у Львові можна купити помешкання на місці колишнього гетто за адресою Чорновола, 45-б. А також, що з території гетто у Львові вивезли рештки людей і починають зводити там багатоповерхівку.

Згодом міська влада Львова почала переконувати, що виконавчий комітет не надавав дозволів на зведення багатоповерхівки, а у 2010 році погодив будівництво офісних приміщень на місці гетто.

Також Львівський портал писав, що у Львові на вул. Чорновола, 45-б, здійснюється будівництво багатоповерхівки Diplomat Tower, де були розстріляні більше  100 тисяч євреїв і 10 тисяч українців. 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...