ОСТАННІ НОВИНИ

Музикантів з усієї країни кличуть до Львова стати учасниками Молодіжного симфонічного оркестру

|

До Львова 11-12 грудня запрошують молодих музикантів зі всієї України, які є учнями або студентами музичних навчальних закладів зі спеціальностей – струнні, духові та ударні інструменти. Тридцять найталановитіших музикантів стануть першими учасниками Молодіжного симфонічного оркестру України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

orkestr

Охочі з усієї України віком від 11 до 22 років можуть подавати заявки на участь в оркестрі. Обов’язковою умовою для учасників буде пройти попередній відбір. Для цього потрібно заповнити електронну заявку (посилання – goo.gl/osyR5I) та надіслати відеозапис/посилання на відеозапис твору власного виконання, тривалістю не менш, як три хвилини, на скриньку youth.orchestra.ua@gmail.com. Для участі в прослуховуванні 11-12 грудня у Палаці Потоцьких будуть відібрані найбільш талановиті молоді люди. Скільки їх буде, поки що невідомо, все залежить від кількості поданих заявок.

«Унікальністю цього проекту є те, що кожен молодий музикант, який добре володіє інструментом, отримає не тільки шанс на безцінний досвід та можливість виступити у складі новоствореного Молодіжного симфонічного оркестру на престижних сценах України та Європи, а й долучитися до захопливого процесу становлення нашої держави на великій інтернаціональній музичній карті світу», – розповіла Оксана Линів, ініціатор проекту, диригент Баварської державної опери, художній керівник фестивалю LvivMozArt, який вперше відбудеться у Львові 18-25 серпня 2017 року.

За її словами, ідея створення такого оркестру виникла давно. Але тільки зараз з’явилися реальні можливості втілити ці ідеї у життя.

«Створення Молодіжного симфонічного оркестру України – це не тільки музичний проект. Я вірю, що цей оркестр стане символом внутрішнього зближення і примирення в країні. А принципи роботи і професіоналізм молодіжного оркестру Німеччини стануть добрим прикладом», – зазначає Оксана Линів.

У рамках участі у складі Молодіжного симфонічного оркестру України передбачено концертний тур Україною (Львів – Київ – Одеса – Харків) та Німеччиною (Бонн, Берлін) в серпні та вересні 2017 року разом з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини. Молоді музиканти матимуть змогу грати в найпрестижніших концертних залах та вдосконалювати свою професійну майстерність під керівництвом доцентів з Берлінського філармонічного оркестру. Під керівництвом диригента Оксани Линів буде підготовлена програма, до складу якої увійдуть твори українських та німецьких класиків.

Фото: mfgs-sng.org

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...