ОСТАННІ НОВИНИ

Львів святкує річницю титулу «Місто літератури ЮНЕСКО»

|

Завтра, 6 грудня, о 12:00 год. у малій сесійній залі Львівської міської ради (каб.230) відбудеться прес-конференція, присвячена здобуткам Міста літератури за рік та планам на майбутнє. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Результат пошуку зображень за запитом "«Місто літератури ЮНЕСКО»"

1 грудня 2016 року Львів святкував першу річницю здобуття титулу – Місто літератури ЮНЕСКО. Це перше місто в Україні, що увійшло до Мережі креативних міст світу та долучилося до кластеру “Література”, який сьогодні налічує 22 міста з усього світу.

З цієї нагоди запрошують львів’ян та гостей міста відзначити першу річницю  Львова як Міста літератури та учасника Мережі креативних міст ЮНЕСКО на літературному фестивалі «Місто, що надихає». Фестиваль відбудеться упродовж 9-10 грудня 2016 року в Міському палаці культури ім. Г. Хоткевича.

В межах фестивалю на гостей чекатимуть літературні зустрічі, театральні дійства, насичена дитяча програма, дискусійні та освітні майданчики. Вхід на всі заходи фестивалю вільний (участь у тренінгах майданчику “Територія креативного мислення” вимагає попередньої реєстрації).

Учасники прес-конференції:

Богдана Брилинська – заступник начальника управління культури ЛМР

Ірина Шимон – спеціаліст І категорії відділу маркетингу і культурних індустрій

Ольга Муха – керівник медіаційно-проектного офісу «Львів – місто літератури ЮНЕСКО»

Мар’яна Савка – головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева»

ГИЧ Оркестр

Просимо підтвердити присутність: Софія Ліщинська, lilie.marlen@cityofliterature.lviv.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...