ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові через сніг зросли тарифи на таксі, а водії до замовників не доїжджають

|

У Львові у зв’язку і з погодними умовами зросли тарифи на послугу таксі. Так, диспетчери таксі пропонують ціни на 20-25 грн дорожче, ніж у суху погоду.

таксі

Містяни скаржаться Львівському порталу, що часто таксі взагалі відмовляються приїжджати на замовлення, або ж спочатку погоджуються приїхати, а потім «шукай вітра в полі».

Учора зранку , 14 листопада, деякі оператори таксі повідомляли львів’янам, що у них на черзі вже є 20-30 викликів, тому у найближчі декілька годин вільних машин не буде. А дехто взагалі не брав слухавки…

Керівник з розвитку компанії Lviv Hotel Taxi Сергій Партика пояснює цю ситуацію так:

1) ТАРИФИ НА ТАКСІ в місті давно НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЕКОНОМІЧНИМ РЕАЛІЯМ(стандартні, при звичайних погодних умовах). Доказом цьому є абсолютна інвестиційна непривабливість бізнесу як такого для великих, чи, навіть, малих інвесторів. Вони готові відкривати аптеки, тютюнові чи алкогольні торгові точки, ресторани, кафе чи кабаки-забігайлівки… але ніхто не купляє парк машин – це збитково! Тому ринок тримається на кількох тисячах тимчасових підтаксовуючих та пару сотнях старих битих таксистів. Усі вони власники своїх приватних авто, які проїдають в таксі за 1,5-3 роки роботи.
2) ПОПИТ НА ПОСЛУГИ ТАКСІ у Львові, не зважаючи на погодні умови, вже більше ніж пів року НЕПЕРЕДБАЧУВАНО ВИСОКИЙ. Про це свідчить постійний інтерес до теми таксі на всіх форумах, в ЗМІ, у соцмережах.
3) АБСУРДНІ ЗАМОВЛЕННЯ. Виходячи з п.1 та п.2 констатую: часто замовлення таксі є просто абсурдними зважаючи на довжину маршруту: 0,7 км, 1,5 км, 2 км. Пішки тепер ходити не модно та клопітно?
4) ФЕЙКОВІ ЗАМОВЛЕННЯ. Замовники часто “грішать” замовляючи таксі в різних службах одночасно. Клієнт сідає в найперше авто, або в найкращу машину з поданих, або й в першу ліпшу  чи найближчу до під”їзду з кількох його очікуючих. Потім, під час поїздки, прямо при таксисту-“щасливчику”, він відмовляє операторам та водіям, які до нього дзвонять з нагадуванням про очікування.
5) РИНОК ТАКСІ більш ніж на 95% Є НЕЛЕГАЛЬНИМ ТА НЕПРОФЕСІЙНИМ. Хлопці дуже часто лише підтаксовують при можливості та у вільний час, маючи інші основні роботи, бізнеси , відповідно і доходи. Так і виживають. Роками абсолютно відсутній контроль та регулювання галузі таксоперевезень зі сторони держави та контролюючих органів, що привело до повного безладу замість сервісу.
6) ВІДСУТНІСТЬ будь-якої АЛЬТЕРНАТИВИ ПОСЛУГАМ ТАКСІ У ЛЬВОВІ. У нас не прийнято зупиняти рукою з тротуару попутну машину, так само як і не солідно “грачувати” чи “кастрюлити” серед водіїв, як це практикується в інших великих містах. Тому, навіть стоячи годинами на зупинках гром.транспорту внаслідок снігопаду, з отриманими відмовами в 2 десятках служб таксі, більшість панів та панянок гордо відмовляються від запрошень кількох сотень волонтерів руху “Підвезу!” сісти попутно до них в авто…
Куди скаржитись на недобросовісних таксистів. І чому у Львові «армагеддон» з надавачами цієї послуги, читайте тут.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...