ОСТАННІ НОВИНИ

Село Лисиничі на Львівщині не приєдналось до жодної із громад

|

Село Лисиничі Пустомитівського району таки залишилося осторонь об’єднання громад: на останній сесії сільради депутати не підтримали жодної пропозиції про обєднання. Про це у Facebook повідомляє депутат сільради Лисинич Софія Лотоцька, передає кореспондент Львівського порталу.

лисиничі

За її словами, на XІ позачерговій сесії більшістю депутаті було прийнято рішення не об’єднуватись в жодну з запропонованих ОТГ.

«Нагадаю, що на громадських обговореннях в обох селах (Лисиничах і Підбірцях) було проголосовано за об’єднання в Мурованську ОТГ. Я думаю що ця об’єднана громада є однією з найкращих і найперспективніших. Надіюсь що вона успішно утворитбся і буде процвітати.
А в нас найблищих 3-4 роки буде відбуватись те, що і відбувалось. Тільки з проблемами фінансування бюджетної сфери. Адже в районі залишиться дуже мало сіл», – наголосила вона.

Раніше сільський голова Лисинич повідомляв, що не підтримує ініціативу громади приєднатись до Мурованської ОТГ.

Як відомо, 5 серпня, депутати Лисиничівської сільської ради таки проголосували за приєднання села Лисиничі до Пустомитівської об’єднаної громади. Згодом це рішення скасував суд.

Раніше Львівський портал писав, що село на Львівщині змушують стати частиною Пустомитівського «царства». Згодом у селі навіть провели соціологічне опитуваннясумнівного характеру з цього приводу.

10 серпня мешканці села разом із громадою Підбірців влаштували пікет під стінами обласної ради у Львові.

Нагадаємо, що Пустомитівський район – це територія виборчого округу народного депутата України Богдана Дубневича.

Детальніше про об’єднання територіальних громад на Львівщині та, зокрема, про агломерацію Львова, читайте у інтерв’ю  із аналітиком ГО “Європейський діалог” Тарасом Баранецьким.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...