ОСТАННІ НОВИНИ

Україна та США підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері

|

Міністри оборони України та США підписали концепцію розвитку співпраці між відомствами обох країн на 5 років. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Міністри оборони України та США Степан Полторак та Ештон Картер підписали концепцію розвитку партнерства між Міністерством оборони України і Міністерством оборони Сполучених Штатів Америки на п’ятирічний період”, – йдеться у повідомленні.

Підписання документа відбулося в Лондоні в четвер, 8 вересня.

“Цей документ спрямований на підтримку оборонної реформи України та дасть змогу реалізовувати програми двостороннього співробітництва, передачі військової техніки, матеріально-технічних засобів, надання послуг та підготовки особового складу”, – цитує агенція міністра оборони України.

“Це нова сторінка в історії україно-американських відносин, і писати її ми будемо разом”, – так прокоментував угоду Ештон Картер.

Концепція розвитку партнерства передбачає чотири головні напрями зусиль: зміцнення обороноздатності України, реалізація оборонної реформи з метою створення сучасних збройних сил, удосконалення процесів оборонного планування, заснованого на можливостях та управління оборонними ресурсами з метою формування, підготовки, розвитку та забезпечення військ.

ЄП

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...