ОСТАННІ НОВИНИ

Як збірна депутатів Львівщини підкорювала Всеукраїнську спартакіаду

|

Днями на стадіоні «Шкільний» у місті Чорноморську завершилися фінальні змагання V Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. Про це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

збірна депутатів

Збірна депутатів Львівської області у загальнокомандному комплексному заліку посіла 8 місце – це найкращий результат участі депутатів Львівщини у Всеукраїнських спартакіадах.

Загалом 340 депутатів усіх рівнів, сформовані у збірні команди 17 областей України, змагалися у п’яти видах спорту: футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки. Збірна команда Львівщини за результатами обласної спартакіади складалася із 22 депутатів.

Варто зазначити, що перемогу у комплексному заліку V Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів усіх рівнів другий рік поспіль вибороли обранці Івано-Франківської області. Друге місце – у депутатів Рівненської області, команда Житомирської області зайняла третє місце.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...