ОСТАННІ НОВИНИ

Постачальники тепла на Львівщині залишились без газу

|

ПАТ «Львівгаз» припиняє транспортувати блакитне паливо усім теплопостачальним підприємствам Львівської області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі підприємства.

газ

Головною причиною цього є відсутність номінацій від їх постачальника – НАК  «Нафтогаз України».

У січня 2016 року в Україні почали діяти нові правила поставок природного газу. Вони прописані у відповідних кодексах, які затверджені НКРЕКП. Згідно з новим законодавством, транспортування природного газу теплопостачальним організаціям може здійснюватися лише на підставі затвердженої номінації. Тобто обсягу газу, який виділяється постачальником на відповідний період для потреб свого споживача.

«У свою чергу, ПАТ «Львівгаз» може здійснювати транспортування блакитного палива лише на підставі інформації, яку доводить Оператор Газотранспортної системи, про відповідний обсяг газу, виділений споживачу»,  -нагголошують у «Львівгазі».

У зв’язку з тим, що у квітні Оператором ГТС не було підтверджено наявних номінацій для  теплопостачальних організацій Львівщини, компанія не має права надалі транспортувати їм природний газ.

«Відсутність заведених постачальником номінацій для споживача може бути пов’язана з двома основними причинами. Одна з них – теплопостачальні підприємства нашої області мають заборгованість перед своїм постачальником – НАК «Нафтогаз України». Ще одна причина – вони не змогли вчасно оформити необхідних документів чрез що і не отримали номінацій» – прокоментував перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан.

Для відновлення транспортування природного газу на об’єкти тепловиків, їм необхідно передусім залагодити усі питання зі своїм постачальником газу – НАК «Нафтогаз України».

«Окрім того, ПАТ «Львівгаз» звертає увагу, що підприємства теплоенергетики також мають непогашену заборгованість перед підприємсвом за послуги з розподілу газу. Найбільшими боржниками серед них є теплопостачальні організації міста Львова. Загальна сума їх заборгованості досягє понад 40 млн. грн», – наголошується у повідомленні.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...