ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові вже будують житло для учасників АТО

|

Як повідомили в ЛКП «Рембуд», на місці майбутньої багатоповерхівки для учасників АТО, що на вулиці Під Голоском, розпочали роботи з будівництва. Перший будинок планують здати в експлуатацію уже до кінця року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

житло для АТО

«Зараз на ділянці риють котлован і траншею для зовнішніх мереж та прокладають кабель для електропостачання. Наступний етап – покласти арматуру та розпочати підготовку для заливання фундаменту», – розповідає керівник ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.

Нагадаємо, 1 лютого у Львові відбулося розкриття конкурсних пропозицій відкритих торгів щодо будівництва житлового будинку для учасників АТО на вул. Під Голоском. Переможцями тендеру стали 2 львівські підприємства – ТзОВ Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн» та «Прогрестехбуд», перше з яких будуватиме сам 6-поверховий 53-квартирних будинок та мережі зовнішнього електропостачання, а друге – мережі газопостачання, господарсько-питного водопроводу та побутової і дощової каналізації.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...