ОСТАННІ НОВИНИ

МАФи залишаються у Львові

|

Сьогодні, 11 лютого, депутати не підтримали проект ухвали, який передбачав вилучення 77 МАФів Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

MAF

Як зазначила директор департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич, проект ухвали передбачав вилучення 77 МАФів з Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд.

«Коли минулого року голосувалась ухвала по малих архітектурних формах, то було прийнято рішення, що ті МАФи, які не оформлять відповідних документів за 8 дні до закінчення 2015 року, будуть вважатися такими, які не можуть більше подавати на розгляд документів і вони повинні бути демонтовані. Насправді таких малих архітектурних форм, внесених депутатами, а не виконавчими органами, було понад 200. Минулого разу ми запропонували  проект ухвали, де вилучалися зі списку 158 малих архітектурних форм, які не встановлені, які не зверталися за жодним документом. Депутатський корпус минулого разу пообіцяв, що вони доопрацюють ухвалу і приймуть її наступного разу. Сьогодні проект ухвали, де вилучається 77 не встановлених малих архітектурних форм, депутати не підтримали. Постає питання: чому, з яких мотивів і для чого нововстановлені МАФи у місті Львові», – зазначила вона.

Під час попереднього пленарного засідання проект ухвали щодо впорядкування розміщення МАФів у Львові було вилучено з порядку денного.

 

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Своє не можна вилучати , незважаючи що вони не є привабливими для міста .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...