ОСТАННІ НОВИНИ

У виправних колоніях Львівщини знущаються над в’язнями

|

За результатами проведених перевірок, органами прокуратури Львівської області виявлено порушення вимог закону щодо залучення та оплати праці засуджених в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

колонія

Встановлено, що адміністраціями виправних колоній не створено умов, які б дали можливість засудженим до позбавлення волі реалізувати своє право займатися суспільно корисною оплачуваною працею.

Зокрема, цьогоріч роботою забезпечено лише 339 осіб, тобто 32% в’язнів, середня заробітна плата яких становила близько 400 грн. При цьому, не повною мірою залучено до праці засуджених, які мають виконавчі листи, у тому числі, щодо сплати аліментів на неповнолітніх дітей.

Також виявлені факти організації роботи на виробництві в окремих установах виконання покарань з порушенням техніки безпеки і виробничої санітарії, коли засудженим не надавались необхідні засоби індивідуального захисту, спеціальний одяг, взуття тощо. Крім цього, при працевлаштуванні в’язнів на підприємства та майстерні виправних колоній не у всіх випадках проводились попередні та періодичні профілактичні медичні огляди із залученням працівників закладів охорони здоров’я.

На усунення зазначених порушень законодавства та недопущення їх у подальшому прокуратурою області внесено вказівку керівництву УДПтС України у Львівській області.

Фото: tsn.ua

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...