ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові створять Раду з туризму Карпатського регіону

|

У п’ятниця, 9 жовтня, в межах XV Міжнародного економічного форуму завершила роботу секція “Туризм – шанс на розвиток”, в рамках якої ініціювали створення Ради з туризму Карпатського регіону. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

рада туризму

Як розповів директор департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА Лев Захарчишин, впродовж двох днів експерти дискутували на актуальні теми розвитку туризму, зокрема, щодо розвитку туризму в Україні в рамках Угоди Україна – ЄС, необхідності залучення інструментів МТД для розвитку туристичної галузі,  можливостей конференц-індустрії та необхідності побудови конгрес-центру для залучення та проведення масштабних міжнародних подій.

“В рамках Форуму презентовано проект розбудови туристично-транспортної інфраструктури “Тисовець – Славсько – Боржава” задля  соціально-економічного розвитку високогірних сільських територій Львівської області, зокрема йдеться про Славське, Тисовець, Орявчик, Волосянка, Плай та прилеглі території. А також Закарпатської області  – Пилипець, Ізки, Синевирська Поляна, Синевир, Подобовець, Верхній Студений задля об’єднання можливостей курортних територій та обміну туристичними потоками”, – повідомив Лев Захарчишин.

Окрім цього, під час виїзного засідання секції “Туризм – шанс на розвиток” в Трускавці учасники форуму обговорили перспективи розвитку індустрії оздоровчого туризму та необхідність розвитку активного та екологічного туризму, зокрема в Карпатському регіоні.

Експерти наголосили на необхідності створення національної мережі туристичних шляхів України як складової європейської,  розбудови інфраструктури активного туризму, зокрема майданчиків для відпочинку активних туристів та візуальної інформаційної інфраструктури.

За результатами обговорень розвитку активного та оздоровчого туризму учасники секції ініціювали створення Ради з туризму Карпатського регіону. Детальніше про національну мережу туристичних шляхів України та питання створення Ради з туризму Карпатського регіону буде обговорено за круглим столом в межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, який відбудеться 21 – 23 жовтня цього року.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...