ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’яни можуть отримати до 2 500$ на власний бізнес

|

ГО «Клуб Ділових Людей», за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та UKaid, розпочинає проект підтримки малого бізнесу у Львові «Міграція для загального блага». Завдяки проекту, понад 200 львів’ян та внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Львові, отримають можливість здобути нову професію, заснувати та розвинути власний бізнес.

грант

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

Проект передбачає кілька етапів, у межах яких дводенні тренінги, приватні консультації, написання, захист бізнес-планів та заявок на курси перекваліфікації. Завершальний етап передбачає виділення грантів для учасників – від 500$ до 2 500$.

«Ціль проекту – допомогти учасникам визначитися з векторами майбутньої діяльності та надати потрібні знання для старту чи розвитку свого бізнесу», – відзначила керівник проекту Христина Яблонська.

Після завершення етапу відбору всіх учасників розділять на групи трьох напрямків:

«Профорієнтація» (для тих, хто бажає отримати нові знання щодо пошуку роботи, здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію).

«Самозайнятість» (для учасників, які вже розпочали власний проект або хочуть стартувати з власним бізнесом).

«Мікропідприємництво» (для підприємців, які хочуть розширювати власний бізнес).

Навчальні тренінги та консультації проводитимуть за темами і у форматах, які найбільше підходять потребам та очікуванням кожної з груп.

Для того, щоб стати учасником проекту, потрібно заповнити коротку заявку, пройти співбесіду та надати копії всіх потрібних документів. Участь у проекті є безкоштовною та можливою для тих осіб, які ще не отримували фінансової допомоги від МОМ.

«Серед тих, хто вже подав заявки на участь – майбутні підприємці з ідеями розвитку ринку послуг та агробізнесу. Також багато переселенців, які планують створювати бізнеси на основі традицій свого регіону: заклади місцевої кухні, виробництво традиційної випічки тощо. Серед осіб, які планують перекваліфіковуватися чи змінювати професію, найпопулярніші напрямки – перукарство та кравецьке ремесло. Багато хто подає заявки на вивчення іноземних мов, курси водіння тощо. Важливо, що кожен з учасників знає, як ці знання використовуватиме у майбутньому», – розповів координатор проекту Михайло Ткач.

Заявки на проект приймають до 12:00 17 вересня 2015 року. Дізнатися про проект більше: http://bc-club.org.ua/mom.html.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...