ОСТАННІ НОВИНИ

Працівники львівського аеропорту висловили недовіру всьому керівному складу

|

Трудовий колектив Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького висловив недовіру керівному складу підприємства та вимагає відсторонити їх з займаних посад. А також висунули ряд вимог до в.о. гендиректора львівського летовища Дмитра Шинкарчука щодо ведення прозорості у фінансових питаннях підприємства. За таке рішення проголосували на останній конференції трудового колективу ДП «МА «Львів» ім. Данила Галицького».

аеропорт

Зокрема, працівники аеропорту «Львів» висловили недовіру виконавчому директору підприємства Чеглатонєву В., директору з економіки та фінансів Прадіду С., директору з аеродромно-технічного забезпечення Кузнєцову О., директору з управління нерухоміст Пугачу В., а також двом начальникам – юридичного управління Пономарьовій Ю. та контрольно-ревізійнуку відділу Тригубу Р.

Працівники львівського летовища вкотре  звинувачують керівний склад підприємства у корупції, розтраті бюджетних коштів та доведення підприємства до банкрутства.

Окрім того, трудовий колектив вимагає перевести кошти держпідприємства з рахунків ПАТ «Платинум банк» на рахунки державних банків з метою збереження коштів. Наступною є вимога зібрати інформацію про проведення перевірок фінансового стану підприємства та відповідно до виявлених порушень – виправити недоліки в роботі підприємства.

Додатково, трудовий колектив ухвалив рішення сприяти у вирішенні проблеми доукомплектування необхідними речами працівників аеропорту «Львів, які проходять військову службу в зоні АТО.

За рішенням конференції працівники львівського аеропорту звернулись до президента України, прем’єр-міністра, міністра інфраструктури, голови комітету ВРУ з питань транспорту, голови Львівської ОДА, голови Львівської облради з вимогою невідкладно вжити заходів щодо недопущення погіршення фінансового становища на підприємстві,  а також зупинити  нанесення збитків  аеропорту «Львів» через корупцію та неефективне управління.

Відео акції незгоди працівників аеропорту «Львів» за 31.08.2015, де було зачитано постанову конференції  трудового колективу

Нагадаємо, два тижні тому в Міністерстві інфраструктури України повідомили, що в Міжнародному аеропорту «Львів» «відмивали» гроші на паливі. За результатами перевірки Міністерство інфраструктури прийняло рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності співробітників Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького». 11 працівників, що виявились причетними до порушень, отримали догани, 2  – попередження.

Про зловживання у львівському аеропорту можна прочитати у статтях Львівського порталу: «Аеропорт «Львів» у зоні турбулентності» та Аеропорт «Львів» у зоні турбулентності – 2. Як вкрасти мільйон (розслідування)».  А також:  «Корупція на землі і в небі: «дерибан» державних коштів в аеропорті «Львів» продовжують «кришувати».

Фото: ipress.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...