ОСТАННІ НОВИНИ

Видатний львівський науковець сьогодні святкує 90-річчя

|

Сьогодні, 1 вересня, виповнюється 90 років видатному науковцеві, активному громадському та політичному діячеві, визначній людині Ігореві Юхновському. Про це інформує кореспондент Львівського порталу.

unnamed (1)

У цей день ювілярові всі бажають миру, добра, любові та ласки Божої. Зокрема Ігоря Рафаїловича привітав з Днем народження голова Львівської обласної ради Петро Колодій. «Кожна людина є особливою та обдарованою. Особливістю Ігоря Рафаїловича є його невичерпна любов до всього українського – рідної землі, рідного краю, рідної науки. Життя цієї людини насичене, гармонійне, хоча й не без життєвих перепон. Одначе, велика віра Ігоря Рафаїловича в перемогу, його оптимізм та вміння мислити нестандартно й сміливо, завжди надихали та вели суспільство вперед. Адже велике його бажання відкривати нові обрії, повсякчас наштовхувало інших до нових високих завдань і спонукало до нових звершень в ім’я Української держави», – сказав Петро Колодій.

Привітав ювіляра на своїй сторінці у  Facebook і  народний депутат Ігор Васюник.

«Видатному українському вченому, політику та громадському діячеві Ігореві Юхновському сьогодні виповнилось 90 років! Він і без нагород вже давно став для нас Героєм України за внесок у національне відродження і побудову незалежної Української держави.

Коли у Львові – ми щодня зустрічаємось з ним на ранковій пробіжці і повірте його важко назвати літнім чоловіком!

Ігоря Рафаїловича немає у ФБ, але хочеться, щоб ми всі приєднались до привітань цьому сильному духом і тілом чоловікові. Для молоді, яка відзначає сьогодні День знань – Ігор Юхновський є чудовим прикладом для наслідування. Стільки ж сил та натхнення йому ще на довгі роки!», – написав І. Васюник.

Довідка.

Ігор Рафаїлович Юхновський народився 1 вересня 1925 року в селі Княгинине Рівненської області. Український фізик-теоретик, народний депутат України кількох скликань. колишній в. о. Голови Українського інституту національної пам’яті. Доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, почесний директор Інституту фізики конденсованих систем НАН України, почесний доктор Інституту теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України, доктор Hororis Causa Львівського національного університету імені Івана Франка. Вчений, фізик-теоретик, державний, політичний і громадський діяч Ігор Юхновський створив добре знану у світі Львівську наукову школу статистичної фізики.

Фото:  Львівської ОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...